شرکت ستاره پلیمر گلپایگان

شرکت ستاره پلیمرگلپایگان در راسـتای سـیاست کلی خود مبنی بر تولید و ارائه ی بالاتریـن کیفیت لوله و اتصالات پی وی سی و پلی اتیلن و با هدف تامین محصولات مورد نیاز بازار مصرف، به بهره برداری رسید.
از همان ابتدای تاسیس، عزم را بر تولید محصولات با کیفیت جزم نموده و در همین راستا به خرید ماشین آلات تولید، دانش فنی و تجهیزات آزمایشگاهی مطابق با تکنولوژی روز جهان پرداخت.

این شرکت تلاش نموده با بکارگیری مدیریت علمی و استراتژیک، کادر مهندسی مجرب و متخصص، استفاده از بهترین مواد اولیه و ماشین آلات پیشرفته و بکارگیری سیـستم های مدرن کنتـرل کیفیت ، ارائه محصول با کیفیت بالا و منطبق با استانداردهای جهانی، قیمت مناسب (رقابتی)، پذیرش سفارشات اختصاصی مشتریان و احترام به اصول مشتری مداری، رضایت کامل مشـتـریان را بدست آورد.
در حال حاضر این شرکت با توجه به خطوط تولیدی مدرن خود، امکان تولید محصولاتی با کیفیت مطلوب و تحویل به موقع به مصرف کنندگان را دارد.
شرکت ستاره پلیمرگلپایگان در تمامی ساعات شبانه روز، علاوه بر نظارت و کنترل کیفیت تولیدات توسط مسئولین آزمایشگاه درون کارخانه و با اتکا و اطمینان به پشتوانه های بسیارمستحکم فنی-تخصصی- مدیریتی، تولیدات خود را صد درصد تضمین می کند.

  • انتخاب دقیق و کیفیت برتر
مشاهده گواهینامه ها و استاندارد ها آزمایشگاه ستاره پلیمر گلپایگان