تولید روان کننده پی وی سی

تولید روان کننده پی وی سی

روان کننده پی وی سی

به گزارش انجمن تولید کنندگان لوله و اتصالات پی وی سی؛ شرکت Valtris Specialty Chemicals موفق به تولید دو نوع روان کننده پی وی سی شد. این شرکت مجموعه گسترده ای از واکس ها و اسیدهای چرب را که بسیاری از آنها  برای صنعت لوله های آب آشامیدنی طراحی شده و در فهرست های NSF و PPI است، ارائه می دهد.

این افزودنی ها شامل استئاریک اسید، واکس های پارافین، فیشر تروپش (FT)، واکس های پلی اتیلن اکسید شده با دانسیته پایین (LD OxPE) و پلی اتیلن اکسید شده با دانسیته بالا (HD OxPE) هستند. محصولات جدید عبارتند از:

Petrac 200، روان کننده با نقطه ذوب ۱۶۵ درجه سانتی گراد تایید شده در فرمولاسیون لوله های آب آشامیدنی است که براساس تکنولوژی واکس FT تولید می شود. فرایند فیشر– تروپش مجموعه‌ای از واکنش‌های شیمیایی است که طی آن گاز مونواکسید کربن در واکنش با گاز هیدروژن مجموعه‌ای از هیدروکربن‌ها را ایجاد می‌ کند.

این روش در تولید سوخت‌های مصنوعی از مواد طبیعی چون زغال سنگ و گاز طبیعی و مواد روان‌کننده کاربرد دارد به عبارت ساده تر، این واکس های سنتزی توسط پلیمرزاسیون کربن مونوکسید تحت فشار بالا تولید می شوند.

به دلیل اینکه این محصولات، فراورده جانبی تصفیه نفت نیستند، واکس های مهندسی شده FT بسیار سازگار هستند که می تواند به طور قابل توجهی پردازش کامپاند PVC تحت تاثیر قرار دهد. همچنین پالایشگاه ها به طور گسترده ای کارآمدتر شده اند و محصولات جانبی کمتری به شکل واکس های پارافین تولید می شود.

Petrac 230 یک واکس پلی اتیلن اکسید شده با دانسیته بالاست، علاوه بر ارائه ویژگی های آزاد سازی فلز در سطوح استفاده پایین به عنوان یک پروموتر فیوژن عمل می کند و پردازش کنترل شده بیشتری برای فرمولاسیون های فیلر بالا و دیر ذوب ارائه میدهد.

پیام بگذارید